Hledat práci

Nalezeno 5727 pracovních pozic.

Směnový mistr - Bohumín
2021-01-28 - Manpower - manpower.cz
Jste zkušený mistr ochotný pracovat v nepřetržitém provoze? Hledáte stabilní práci v prosperující mezinárodní společnosti? Pokud ano, pošlete mi Vaše CV na ****@*****.*** . Probereme detaily nabídky. Těšte se na příjemný kolektiv, bonusy a stravenky. ...

Technolog údržby ve výrobním závodě - Bohumín
2021-01-28 - Manpower - manpower.cz
Hledáme technicky založeného kandidáta, který má zkušenosti s plánováním údržby strojů, kontrolou návratnosti investic, objednávání náhradních dílů apod. Uvítáme všestranného člověka, kterého baví údržba, výrobní prostředí, technika, částečně i práce na PC a komunikace...

PROGRAMÁTOR - Bohumín
2021-01-30 - BONATRANS GROUP a.s. - www.easy-prace.cz
Programování a provádění údržby podpůrných aplikací a webových služeb nad informačním systémem a řešit specifické úlohy ICT.  Požadujeme Výborné znalosti programování v jazycích C, ASP.NET, JavaScript, UML, SQL, platformy MS SQL, Oracle, včetně základní znalosti reportingových...

TECHNIK ELEKTRONIK - Bohumín
2021-01-22 - BONATRANS GROUP a.s. - www.easy-prace.cz
Budete provádět údržbu, opravy, oživování a uvádění do provozu elektronických systémů, zařízení výkonové elektroniky a celých technologických linek. Budete určovat technologii, postupy oprav a metodicky řídit pracovníky. Zjišťovat příčiny poruch, poškození a předčasného...

TECHNIK ELEKTRONIK - Technika, elektrotechnika, energetika - Bohumín
2021-02-19 - ANAPE s.r.o. - hitprace.cz
Informace Provádění údržby, opravy, oživování a uvádění do provozu elektronických systémů, zařízení výkonové elektroniky a celých technologických linek. Budete určovat technologii, postupy oprav a metodicky řídit pracovníky. Zjišťovat příčiny poruch, poškození a předčasného...

Bezpečnostní pracovník/ Strážný - Bohumín - Bezpečnost - Bohumín
2021-02-18 - Mauris scelerisque s.r.o. - hitprace.cz
Informace Máte smysl pro pořádek a zajímá Vás bezpečnost? Rádi odpracujete více hodin za jeden den a pak si užíváte volna i přes týden? V tom případě hledáme právě Vás! Naše společnost přijímá do svých řad nové zaměstnance na pozici strážný / detektiv. Práce spočívá ve...

Bezpečnostní pracovník/ Strážný - Bohumín - Bohumín
2021-02-18 - SECURITY CENTRUM SLUŽEB s.r.o. - flek.cz
Máte smysl pro pořádek a zajímá Vás bezpečnost? Rádi odpracujete více hodin za jeden den a pak si užíváte volna i přes týden? V tom případě hledáme právě Vás! Naše společnost přijímá do svých řad nové zaměstnance na pozici strážný / detektiv. Práce spočívá ve strážení...

Správce psího útulku - Bohumín
2021-02-18 - Město Bohumín - flek.cz
Příjmeme spolehlivého zaměstnance na pozici správce psího útulku, který ví, jak se o zvířata postarat. Práce obnáší denní krmení psů, čištění a údržbu kotců, vedení evidence o psech. Pracovní zkušenost v tomto oboru vítaná. Jedná se o práci na dohodu o pracovní činnosti...

Fyzioterapeuti - Bohumín
2021-01-14 - Bohumínská městská nemocnice, a.s. - hitprace.cz
Požadujeme: (22000 Kč)

Švadleny, - Bohumín
2021-01-14 - RaJen Pets, s.r.o. - hitprace.cz
Náplň práce: šití v oblasti chovatelských potřeb (polštáře, pelechy, podůšky a jiné….) Požadujeme spolehlivost, aktivní přístup k práci, zručnost, Praxe v šití min. 2 roky, Pracovní doba - pouze ranní směny, jednosměnný provoz Komu se hlásit: ing.Radová Gabriela, e-mail... (15000 Kč)

kuchaři - Bohumín
2021-01-14 - Catering Morava s.r.o. - hitprace.cz
Nabízíme volné místo v zavedené restauraci vedle aquaparku v Bohumíně. Vaříme denní menu, minutky, příležitostně rauty. Požadujeme samostatnost, inovaci, znalost hygienických předpisů. Více informací při osobním pohovoru. Způsob kontaktu: od 9.00 hod. do 20.00 hod. telefonicky... (18000 Kč)

prodavači - Bohumín
2021-01-14 - RaJen Pets, s.r.o. - hitprace.cz
Náplň práce: Obsluha a poskytování odborných rad zákazníkům, znalost chovatelství, doplňování zboží, Práce s pokladnou a hotovostí. Požadujeme spolehlivost, aktivní přístup k práci, zručnost, Praxe v šití min. 2 roky, Prodavačka v oboru chovatelských potřeb, požadovaná... (17000 Kč)

zedníci - Bohumín
2021-01-14 - JOMAKOV-STAV s.r.o. - hitprace.cz
mzda bude upřesněná dle praxe Způsob kontaktu: předem telefonicky v dopoledních hodinách a dohodnout schůzku (17800 - 25000 Kč)

zedníci - Bohumín
2021-01-14 - ŽDB DRÁTOVNA a.s. - hitprace.cz
Hledáme pracovníky s praxí ve stavebnictví. o Jedná se o práce v rámci stavební údržby. o Požadujeme: dobrý zdravotní stav, spolehlivost, pracovitost o Nabízíme: stabilní práci, motivační mzdové ohodnocení, balíček benefitů (20000 Kč)

instalatéři - Bohumín
2021-01-14 - ŽDB DRÁTOVNA a.s. - hitprace.cz
Požadujeme: - vyučení - technický obor, - praxe na pozici instalatéra - samostatnost, dochvilnost, pečlivost a spolehlivost Náplň práce: - údržba a provádění oprav potrubních rozvodů a plynových zařízení - vedení technické dokumentace k zařízením - preventivní údržba... (22000 Kč)

Tavič - Bohumín
2021-01-14 - HOFMANN WIZARD s.r.o. OSTRAVA - hitprace.cz
Pro slévárenskou firmu, která se zabývá výrobou zejména kotlů a radiátorů,hledáme zkušené pracovníky s dovedností výroby a odlévání litiny a ocelotiny za lákavých mzdových podmínek Nabídka: osobní příplatek, příplatek za práci v odpolední či noční směně, 50% příplatek za... (18500 - 25000 Kč)

Skladník - Bohumín
2021-02-16 - Bohumínská stavební s.r.o. - annonce.cz
náplň práce: příjem, výdej a kontrola materiálu a nářadí, evidence skladovaného materiálu, nářadí a revizi elekt. nářadí, evidování pohybu materiálu a nářadí, manipulace s materiálem, organizace a údržba skladových prostor, údržba nářadí požadavky: praxe na pozici skladníka... (20000 - 25000 Kč)

ROZVOZ PIZZY BOHUMÍN - Obchod-služby - Bohumín
2021-02-22 - Pizzassimo s.r.o. - hitprace.cz
Informace Přijmeme řidiče pro rozvoz pizzy v Bohumíně a okolí. Znalost ulic a zkušenosti z rozvozem jsou vítány, podmínkou přijetí je bydliště v v blízkosti OD Kaufland Bohumín , kvůli dojezdnosti. Pracovní doba dle domluvy a vlastního plánování. Pro bližší informace ... (5500 - 15500 Kč)

skladníci - Bohumín
2021-02-15 - Bohumínská stavební s.r.o. - www.easy-prace.cz
náplň práce: příjem, výdej a kontrola materiálu a nářadí, evidence skladovaného materiálu, nářadí a revizi elekt. nářadí, evidování pohybu materiálu a nářadí, manipulace s materiálem, organizace a údržba skladových prostor, údržba nářadí požadavky: praxe na pozici skladníka... (20000 - 25000 Kč)

Asistenti výroby - Bohumín
2021-01-14 - Obaly Adamec a.s. - hitprace.cz
Polygrafická společnost se zaměřením na výrobu obalů hledá Asistenta/ku výroby pro provozovnu v Bohumíně. Náplň práce: administrativní podpora výroby, práce s interním informačním systémem, archivace zakázek, vyhotovování katalogových listů, evidence reklamací, kontrola... (18000 - 20000 Kč)

Město


Pracovní pozicePoužíváním webů společnosti CYBERETIX s.r.o. souhlasíte s tím, že k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a cílení reklam používají soubory cookie.

(c) 2006-2020 | CYBERETIX s.r.o.